Sveiki,

Ar jau spėjote atrasti, išbandyti ir pamėgti TASKER 4.0 versijos pakeitimus? Jei  ne – mes skubame pristatyti dar dvi naujas galimybes Jums!

Dar daugiau konfigūracijos bei individualaus pritaikymo, kad kasdienės užduotys būtų atliekamos kuo paprasčiau su TASKER!


Užduoties lango konfigūravimas bei užduoties sustabdymo priežasčių kūrimas

Kiekvienos įmonės procesai yra skirtingi, todėl natūralu, kad ir užduočių tipai, aprašymai, kita susijusi informacija yra skirtingo pobūdžio. Kad būtų užtikrintas patogus informacijos pateikimas bei išdėstymas, TASKER 4.0 versijos internetinėje aplinkoje galite rasti naujos užduoties kūrimo maketą. Jums beliks tik tempimo (angl. “Drag and drop”) principu sudėlioti reikalingus laukus jums norima tvarka ir išsaugoti pakeitimus. Maketo nustatymai bus pritaikyti tik internetinėje aplinkoje.

Analogiškai, kiekvieno įmonės užduotys, sukurtos reaguojant į specifinę problemą, gali turėti ir skirtingas stabdymo priežastis. Būtent šiai situacijai išspręsti pridėjome galimybę patiems  susikurti užduoties stabdymo priežasčių sąrašą, iš kurio darbuotojai galės kiekvienu atveju pasirinkti tinkamiausią.

Daugiau informacijos čia.


Patogesnis būdas planuoti…

Nuo šiol Jūs galite tiksliau suplanuoti dienos užduotis ir lengviau suvokti jų atlikimo laikotarpius. Kuriant užduotį, TASKER Jums pateiks maršruto, tarp darbuotojo padalinio ir objekto, informaciją: atstumą bei numatomą kelionės trukmę.

Daugiau informacijos čia.

… Ir taupyti laiką

Taip pat nuo TASKER 4.0 versijos, kuriant užduotį ir priskiriant jai objektą, TASKERjums pasiūlys darbuotoją, dažniausiai dirbantį tame objekte. Tokiu būdu jums nebereikės peržiūrinėti ankstesnių užduočių, sutaupysite laiko žmogiškųjų resursų planavime.

Daugiau informacijos čia.


Produktyvaus darbo su TASKER!