Sveiki,

ankstesniame naujienlaiškyje plačiau pristatėme dalį naujų TASKER 3.4. funkcijų. Tęsiame atnaujinimų apžvalgą ir pristatome dar kelias naudingas funkcijas, kurios palengvins jūsų kasdienį darbą.

Mobiliosios programėlės vartotojų teisės

Norėdami užtikrinti maksimalų duomenų saugumą bei padėti geriau valdyti statistinius duomenis, sudarėme galimybę apriboti programėlės vartotojų teises. Atsakingi asmenys gali parinkti, kokius veiksmus atlikti ir kokius duomenis valdyti gali programėlės vartotojas. Pavyzdžiui, galima uždrausti programėlės vartotojams keisti klientų, objektų, atsakingų asmenų ar kitą informaciją.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

Internetinės aplinkos užduočių kalendorius

Užduočių kalendoriaus atnaujinimai padeda efektyviau planuoti darbus ir sekti užduočių vykdymą. Nuo šiol kalendorius, kuriame galite peržiūrėti darbuotojų užimtumą ir planuoti dienotvarkes, yra automatiškai atnaujinamas kas 2 minutes. Taip pat yra rodomas užduoties pradžios ir pabaigos laikas: jei užduotis jau įvykdyta, kalendoriuje matysite jos realų pradžios ir pabaigos laiką, jei ji dar nebaigta – suplanuotą laiką.

Papildomi sistemos nustatymai internetinėje aplinkoje

TASKER 3.4. versija buvo papildyta naujais sistemos nustatymais, kurie suteikia daugiau lankstumo kuriant ir skirstant užduotis. Pavyzdžiui, galima pasirinkti, ar darbuotojo turi būti prašoma patvirtinti naujos užduoties gavimą, kada užduotis yra laikoma pradelsta bei darbuotojo vykdomų užduočių kiekį vienu metu.

Visus naujus sistemos nustatymus rasite čia.

 


Norėdami matyti visus internetinės ir mobiliosios aplinkų atnaujinimus, spauskite ant žemiau pateiktų nuorodų:

Internetinės aplinkos atnaujinimai >>
Mobiliosios aplinkos atnaujinimai >>


 Ar žinote, kad… pranešti svarbią informaciją darbuotojams galite išsiųsdami privačią žinutę. Norėdami sukurti naują žinutę, viršutiniame dešiniajame kampe nuspauskite voko formos piktogramą, o darbuotojas gautą žinutę galės peržiūrėti pranešimų lange. Kaip sukurti ir išsiųsti

asmeninę žinutę, skaitykite čia.


Produktyvaus darbo su TASKER!