Sveiki,

Grįžtame su geromis naujienomis! Jau dabar App Store ir Google Play parduotuvėse galite rasti TASKER programėlę Jūsų klientams.

Mes suprantame, kaip svarbu yra kasdienes užduotis atlikti greitai, paprastai ir efektyviai, todėl sukūrėme jūsų klientams kasdienį pagalbininką, kuris visad bus patogiai pasiekiamas išmaniajame telefone.


Tegu jūsų klientai kuria užklausas dar greičiau ir patogiau!

Nuo šiol, turėdami naująją TASKER programėlę telefone, jūsų klientai nebėra pririšti prie darbo vietos! 7 iš 10 užduočių užklausų yra planuojamos būtent tada, kai klientas yra šalia atitinkamo objekto/užduočių vykdymo vietos. Ši programėlė leis jūsų klientams:

  • Pateikti užduoties užklausą tą pačią minutę, kai atsiranda užduoties poreikis. Nebereikės naudoti papildomų užrašų, ar priminimų. Taip pat kliento užklausą dabar jūs galėsite gauti jam dar esant vietoje, kur bus vykdoma užduotis!
  • Prie kuriamų užduočių užklausų pridėti nuotraukas. Ši galimybė padės jums, kaip paslaugų tiekėjui, geriau įsigilinti į situaciją, susidaryti tikslesnį užduoties vaizdą bei efektyviau reaguoti į kliento poreikius.
  • Sutaupyti laiko. Pridedant nuotraukas, atspindinčias realią situaciją, sumažės diskomunikacijos grėsmė. Tokiu būdu, dėl efektyvesnės užklausų kūrimo galimybės, reagavimo laikas sumažės iki 20%.

Mobiliąsias aplikacijas galite parsisiųsti iš čia:


Produktyvaus darbo su TASKER!